Černé tužky

Černé tužky

S máčením

Elegantní provedení tužek v celočerném designu
Probarvené dřevo tužky v několika základních barvách
Zapište se do podvědomí Vašich klientů a partnerů
Originálně pozvednou úroveň černých tužek i pastelek
Vyberte si tužku na míru dle Vašich představ a požadavků

Černé tužky s máčením

Pokud nejste příznivcem gumy na tužkách, doporučujeme, jako zakončení, využít máčení. Zakončení tužky pomocí máčení je elegantním způsobem, jak konec tužky "uzavřít" a odlišit od ostatních tužek, díky různým barevným kombinacím. Máčení nabízí navíc možnost různých líbivých proužků podle Vašeho přání. Dobrým příkladem elegantního zakončení je namáčení do zlaté barvy, která v kombinaci s černou tužkou tvoří stylovou, na první pohled, jedinečnou tužku.

Máčení ve Vašich firemních barvách

Barvy, do kterých se tužky namáčí, mohou být voleny například podle Vašich firemních barev, pokud tedy máte firemní barvu světle zelenou, namáčením konců tužek světle zelenou a světlezelené logo se budou na černé tužce krásně vyjímat a Vaše firemní barvy se dostanou do hlubšího povědomí obchodních partnerů či zákazníků.

Zakončení tužky máčením

Zakončení tužky máčením

Hledáte-li vhodné reklamní předměty s logem, jsou černé tužky s máčením vhodným řešením. Dřevěné tužky jsou považovány za klasické reklamní předměty, varianta s logem a možností barevného zakončení tužky v barvě loga, dodá Vaší reklamě nový rozměr.


Zpět